Rýhovače

Mikrorýhovač DitchWitch MT9

Inovativní mikrorýhovač DitchWitch MT9 umožňuje snadnou realizaci přesných a čistých drážek (mikrodrážek) do asfaltových nebo betonových povrchů a je tak ideálním strojem pro realizaci přípojek optických sítí či páteřních rozvodů. Ve srovnání s tradičními metodami pokládky optických sítí do cest a chodníků mikrorýhovač MT9 výrazně snižuje náklady na metr výkopu a celou realizaci výrazně zrychluje. Mikrorýhovač MT9 používáme spolu s mininakladačem DitchWitch SK752 a se sacím bagrem DitchWitch FX20 pro odsávání prachu a odpadu.

Řezné kotouče (š=):
1,27 cm a 3,8 cm
Hloubka řezu:
5,1 - 22,9 cm
Váha:
190 kg
Použití:
asfalt, beton

Vedený rýhovač DitchWitch RT24

DitchWitch RT24 Silný, rychlý a snadno ovladatelný stroj, který dokáže hloubit rýhy do 70 cm a o šířce 12 cm. Výkon stroje je 16,6 kW (22,3 hp), což je nejvíce ve své třídě. Rýhovač je vybaven pásy pro minimalizaci poškození povrhu a kvůli lepšímu záběru. Dále je umístěn vrtací mechanizmus Roto Witch®, který za pomocí vrtných tyčí umí podvrtat například chodník, či příjezdovou cestu a zpětně zatáhnout např. kabel či trubku. Rýhovač si umí poradit i s tvrdou či kamenitou zeminou díky složení zubů na řetězu. Pakliže v zemi narazí na cihlu, kámen či kus betonu, tak takový předmět buď přeřízne, rozbije nebo vytáhne. Materiál z rýhy je nadrcený na jemno a velmi dobře se s ním pak výkop opět zasype. Rýhovač je možné zapůjčit.

Výkon:
16,6 kW (22,3 hp)
Délka:
210 cm
Šířka:
84 cm
Výška:
120 cm
Váha:
508 kg
Hloubka rýhy:
až 70 cm
Šířka rýhy:
12 cm
Použití:
zemina, mírně kamenitá zemina, zvětralé vrstvy opuky,...
Půjčovna:
Ano - Kontaktujte nás

Jak vypadají naše stroje v akci a co všechno umí? Prohlédněte si naší galerii, kde najdete mimo fotografií také videa z prováděných prací. V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat.